ART / Sculptures and works of art / Sculpture 16045314
nr 1604 5314
SCULPTURE
terracotta. Signed. Height: 35 ca, minor cracks.
Terrakotta. Signerad. Höjd: 35 ca
Condition: nagg
SEK 250
Monday Mars 11 2024
at 19:04:44
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr